Ekoyol
Untitled Document

Distribütörü olduğumuz Ekoyol İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi (www.eko-yol.com sayfasından lütfen inceleyiniz) tarafından üretilen ve hizmeti verilen Ekoyol Ekoseal 21 asfalt kaplama , Polimer Kompozit Mikro Kaplama (PCMO) yeni asfalt kaldırımlar ve aynı zamanda oksidasyon, aşınma ya da UV, kimyasal, yağ gibi etkenlere maruz kalma nedenleriyle bozulma meydana gelmiş asfaltlar için tasarlanmış dayanıklı bir kaplama yüzeyidir.Uygulandıkları yüzeyleri korumak ve U.V. ışınlarına karşı dayanıklı hale getirmek amacıyla üretilmiştir. ABD Savunma Bakanlığı Havaalanları Birimi, Federal Havacılık Yönetimi AAS-100 Havaalanları Asfalt Birimi ,Çevre Koruma Ajansı, Çevre Programı Tasarımı, Karayollarından ve alanında aldığı diğer Resmi kuruluşlardan ürün onay belgeleri bulunmaktadır.


Türkiye dışında 3 ülkede Distribütörü olduğumuz bu ürünün pazarlama ağı çok geniş tutulmaktadır. Ülkelere göre yapılan Pazar araştırmaları sonucunda Özbekistan, Kırgızistan,Kazakistan​ ​Bayiliklerimiz vasıtasıyla belirlenen alanlar için talepler alınmaktadır.

KULLANIM ALANLARI

*Asfalt yollar, omuzlar, taksi yolları ya da pistler Park alanları
*Yüksek oksitli asfalt kaldırımları
*Beton köprü üstleri
*Yüksek oranda sürtünme katsayısına ihtiyaç bulunan yerler

Eko-Yol "Eko Seal 21" Asfalt Kaplama Özellikleri ve Yararları:
Yüksek sürtünme katsayısı Kısa sürede uygulama
Estetik Asfalt ve betona yapışma
Kimyasallara, yağlara, yakıtlara, vb. dayanıklı Maliyet etkin
Hızlı oturma Seviye geçiş sorunları yoktur 
Koku ya da izleme sorunları yoktur Düzleme ihtiyacı bulunmamaktadır 
*%100 çevre dostu  
Eko-Seal PCMO® dünyanın her yerindeki yollarda kullanılabilecek güvenliğe ve istenen kayma direnci değerlerine sahiptir.
Design : GC TASARIM