ARSALAR

K Beş Gayrimenkul Ve Danışmanlık talep sahiplerinin amaçlarına yönelik olarak istediğiniz bölgede istediğiniz şartlarda emlak hizmeti sağlamaktadır. 

Gayrimenkul sektörünün hukuki ve teknik açıdan en belirleyici faktörlerinden biri olan imar planları ülkemizde şehirleşme, teknolojik gelişme ve iktisadi ilerlemeye paralel bir gelişme gösterememekte ve bu revizyon eksikliği nedeniyle genelde statik bir görünüm arz etmektedirler. Söz konusu olumsuz yapının doğal bir sonucu olarak bir gayrimenkul üzerinde mali ve teknik açıdan en yüksek verimliliği sağlayacak ve bunun yanı sıra finansmanı dahi temin edilmiş en optimum seçeneğin uygulama safhasına konulamaması gibi istenmeyen vakalar sektörümüzde sık sık oluşabilmektedir. Bir başka anlatımla, ülkemiz koşullarında en iyi proje en yüksek getiriyi sağlayan veya teknik olarak en mükemmel sonuçları sağlayan seçenek olmanın yanı sıra, yasal mevzuatın gereklerini de yerine getirebilecek özellikleri taşımalıdır.

Güvenilir Gayrimenkul Hizmet anlayışımızla mali ve teknik açıdan en yüksek verimliliği sağlayacak ve sektörümüzde sık rastlanan istenmeyen aksaklıklarla uğraşma riskini ortadan kaldırmış olacaksınız.

ARNAVUTKÖY ARSALAR   YALOVA ARSALAR   ANTALYA ARSALAR

 

 

Design : GC TASARIM